Botoks Nowogard

Botoks Nowogard

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Bogaty i ciężki akcji Botoks, już od pierwszych minut zaprasza do oglądania. Film rozmawia o patologicznej rodzinie, która decyduje się na odmianę naszego istnienia. Darek i Daniela podejmują więc rzecz w ratownictwie medycznym. Ich praca łatwo się a kończy, jak do samego wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się iż stanowi w ciąży, z propozycją o ochronę przychodzi do specjalista Agaty, która wraz ze naszym chłopakiem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Karlino

Dzięki determinacji dziewczyny, powtarza się jej wejść rzecz w znaczącym koncercie medycznym. Aby polepszyć swoje nastawienie i wyniki sprzedażowe Daniela kwalifikuje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, iż ta odbywa się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, istnieje to prawe rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog powstaje w ciążę, zaczyna okazywać swoją markę na temat aborcji. Niezadowolony z tego wzięcia ordynator oznajmia, że gdy się coś osobie nie podoba, wtedy zapewne się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje a swoją pracę.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że los jej pana stanowi szczególnie niebezpieczny, kwalifikuje się na danie komórek jajowych aby dać możliwość na dziecko nowym rodziną.

Botoks Karlino

Wyjeżdża więc do Szwecji, gdzie zostaje poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Polski, dotyczy ona zgodność z Daniela, która zrzesza lekarzy chętnych do wykonywania recept na określony lek, za co zyskają oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zaproszone do Londynu, gdzie są przedstawić swój moment w medycynie. Przed imprezą, dziewczyny chcą jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają nieznajomego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca biznes z różnym lekiem. Jej stanowiskiem jest obrót nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Teraz na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest niebezpieczny, a stan zdrowia dziecka jest pod dużym znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, a ściśle jej brakiem, kwalifikuje się na wypisanie się ze szpitala na polskie żądanie.

Botoks Karlino

Patrycja, wziąć ma swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na której żegna mężczyznę i zakopuje wszystkie rzeczy, które mogą jej o nim przypominać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na zabawę. Ta powoli się zgadza i zmierza do Adama. Na znaczeniu, przedstawia się, że zabawa była jedynie pretekstem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają gościa i urządzają mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko umieszczają w internecie, opowiadając o tym kiedy jest się ordynator.
Tymczasem, Beata Przedstawia się do kliniki, w planu kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej optymistycznych wieści. Przedstawia się bowiem, iż tymże również za innym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, zwierza się z tematów Markowi, który była się pocieszyć koleżankę. Beata nie chce się poddać. Dzwoni do kliniki, w której oddała komórki z zapytaniem, ile dzieci urodziło się z jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata kwalifikuje się zmienić zdanie i spotkać się z wszelkimi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą zajmować się miłymi i właściwymi dziećmi. Ich pierwsza sprawia, że Beata mocno przeżywa to nastąpienie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest polecany osobom, o małych nerwach. Film, doskonale pokazał jak wskazuje opieka medyczna, jak musimy zawierać tylko na siebie, jak niestety jest podjąć decyzję z które przyczyniłyby się do zmiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia własnej decyzji, wstręt, strach i lęk, to wyjątkowe emocje przedstawione w filmie.

Botoks Karlino

 

Źródło artykułu Botoks

0 0 votes
Daj ocenę