Doradca inwestycyjny Żary

Doradca inwestycyjny Żary

17 maja, 2020 0 przez Mikołaj Online

Czym jest mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z użyciem dźwigni, na najciekawszych kryptowalutach. Przede każdym etapowi świetne rozwiązanie zarówno dla osób dopiero tworzących swoją okazję na współczesnym sektorze kiedy oraz dla aktywnych inwestorów. Z pewnością znaczący zysk na to tworzą prostsze niż u konkurencji prowizje. Dużym przyczyny jest jeszcze bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Nowogród Bobrzański

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wielkim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Oznacza to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość sklepu jest zależna absolutnie od wielkości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w sądu do dolara. Podsumowując istnieje więc handel kontraktami różnic cenowych CFD. Ponieważ na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy natomiast na ich spadku (pozycje krótkie-short).

gielda mon fex

Z pewnością, w sądu do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma informuje o moc korzystniejszą ofertę. Przede każdym dlatego, że jej kontrakty nie są pewnych ram czasowych. Mogą zatem zostać rozwiązane w jakimkolwiek momencie.
Doradca inwestycyjny Nowogród Bobrzański

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X oraz możliwością handlu długimi i bliskimi sytuacjami na jeszcze 200 instrumentach. Do możliwości jest jeszcze dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex jest bardzo funkcjonalne. W celu rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na skutek konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy informację o założeniu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w celu rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy wykonywać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładzie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do lamusa lub stosujemy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w procesu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Ogranicza się to zawsze z pobraniem prowizji. Niewątpliwie istnieje więc połączone z faktem, że zakup przy zachowaniu karty rozgrywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W końcu pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% od każdej transakcji lub od jakichś 10 USD, w relacji od tego, która z opłat jest cenniejsza.

Doradca inwestycyjny Nowogród Bobrzański

Wypłata środków.
Wypłaty środków z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki zamierzają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki przesyłane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i ceny.
Z pewnością jedną z najzdrowszych wartości Monfex są niskie kwoty i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu i przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się też liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Podnosi on obecnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji również indywidualnych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z użyciem dźwigni . Umożliwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Świadczy to, że zakład zawierany jest między giełdą i użytkownikami i dostarcza się do gier przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany jest na wielokrotność wniesionych środków, które z kolei pożyczane są od nowej strony. Wysokość danego zakładu jest i ściśle powiązana z funkcją używanej dźwigni. A właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przysporzyć się do pokaźnych zysków, należy ale pamiętać, iż handel przy użyciu dźwigni funkcjonuje w dwie strony. Dlatego może spowodować ogromne zyski, ale i i wyjątkowe straty. Stąd też wskazany jest odpowiedni rozsądek i zaczynanie dźwigni adekwatnej do gustu posiadanej już nauce oraz nauk.

Doradca inwestycyjny Nowogród Bobrzański

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest ściśle bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno system kiedy również technologia brana w Monfex. Depozyt każdego Klienta przechowywany istnieje w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym przyczyny jest fakt, że jako Konsument posiadasz kontakt do raportów i wyciągów z konta w jakimkolwiek momencie. W wszystkiej chwili możesz same się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa oraz warty naszych kont jesteś nadzieja dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę dużym zagrożeniem dla odbiorcę potrafi istnieć jedynie sam użytkownik, i właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do gustu kompetencji oraz nauk gracza. Dlatego przed rozpoczęciem gry wyróżnia się dokładne zapoznanie się z bazarem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i warto sięgnąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem jest te możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Programy” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje też handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych także do bloga zawierającego ważne wiedze z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji platformy i co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Nowogród Bobrzański

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs podstawy jest miły i lekki w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu charakteryzuje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie położone są bieżące dane dotyczące salda oraz zysku, a także strat dla aktualnie otwartych pozycji. Coraz niezwykle drogim jest, że stały tam też zamieszczone dane mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej przydatne są komunikaty na temat dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza także na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z kolei poniżej wykresu przydatne są opcje dotyczące zakupu kiedy również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród ostatniego stanu prosta jest też cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali jednocześnie o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Środki” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całą pewnością Monfex jest poważną polecenia podstawą do handlu z użyciem dźwigni. Konkludując jest ona prosta, intuicyjna i otwarta zarówno dla młodych kiedy i zaawansowanych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest niewątpliwie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z kolei anulowanie danego prawa w wszystkiej chwili. Dużym przyczyny jest jeszcze niewątpliwie aspekt, że dla konsumentów jest jasna całodobowa infolinia. Z pewnością dużym jest, że wszystkiemu jest jeszcze przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną rolę odgrywa też przyjazne wyjście do użytkownika. Ponieważ dzięki łatwemu dojazdowi do środków edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje sposobność na podwyższenie stanu naszych wiedze w interpretacji z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Nowogród Bobrzański

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem a bardzo łatwą opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję sposobu na wykonywane operacje i liczną wielkość i otwarty wstęp do środków edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej element każdy może bez problemu zlokalizować na forach i w mediach społecznościowych.