Jak założyć biuro nieruchomości

Jak założyć biuro nieruchomości

26 stycznia, 2019 0 przez Mikołaj Online

Obecnie w Polsce sektor nieruchomości rozkwita. Dlatego biuro nieruchomości jest niewątpliwie właściwym i przy odrobinie starań dochodowym pomysłem na własną firmę.

Jak założyć biuro nieruchomości

Dużym uproszczeniem jest z pewnością to, iż od roku 2014 broker nieruchomości nie musi ubiegać się o zdobycie licencji zawodowej.

Zanim przystąpimy do załatwiania którychkolwiek formalności związanych z otwieraniem działalności, należałoby rozumieć czym tak właściwie owe biuro się trudni.

kredyty Kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Pierwszorzędnym ich zajęciem jest pośredniczenie między stronami zamierzającymi zakupić, sprzedać lub wynająć daną nieruchomość. Nadto pracownicy pośrednictwa nieruchomości na potrzeby swoich klientów sprawdzają stan prawny oraz rzeczywisty nieruchomości, prowadzą negocjacje między stronami.

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Wracając do tematu działalności gospodarczej, pracować w nieruchomościach może praktycznie każdy, wystarczy że posiada zdolność do czynności prawnych. Kierowanie biurem nieruchomości może przebiegać w kliku formach: w formie jednoosobowej, spółki cywilnej, osobowej lub kapitałowej.

Trzeba także wiedzieć, iż taka firma musi być zarejestrowana jeśli chodzi o sprzedaż – potrzebne będzie też kupienie kasy fiskalnej.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę