Klimatyzatory postojowe Białogard

Klimatyzatory postojowe Białogard

4 marca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Bardzo często spotykamy jak kierowcy, pozostając na parkingu uruchamiają silniki, żeby włączyć jednocześnie klimatyzator. Zabieg tenże stanowi negatywny a ze względów wydajnych oraz tak ekologicznych. Wyjściem są klimatyzatory postojowe.

Klimatyzatory postojowe Gryfino

O ile używanie standardowej klimatyzacji podczas podróże jest zwykłym zachowaniem, z którego trudno uciec, to używanie spośród niej w trakcie postoju nie istnieje teraz wskazane. Marnujemy paliwo i korzystamy silnik. Klimatyzator postojowy obniża koszty operacyjne. Dla właścicieli flot i operatorów pojazdów ciężarowych równie ważne stanowi zatem, że ułatwia on bezpieczeństwo sztuce oraz daje, że kierowca i ładunek trafią na ustawienie w sumie.

czesci allegro allegro

klimatyzator postojowy allegro

Sam klimatyzator postojowy działa zupełnie niezależnie od istniejącego układu klimatyzacji będącego podczas jazdy. Na targu możemy spotkać dwa rodzaje klimatyzacji, sprężarkowy oraz wodny. Ten idealny działa mało na odpowiedniej zasadzie jak klimatyzacja standardowa. Jego działaniem jest obniżenie temperatury oraz ograniczenie wilgotności powietrza w kabinie.

 

zobacz również porównywarka AGD

Ważne elementy systemu klimatyzacyjnego sprężarka, skraplacz, parownik i wentylatory są zamontowane w jednej obudowie łączonej z prawdy na dachu kabiny samochodu czy na bocznej ścianie. Oczywiście otwory odprowadzające powietrze skierowane są do mieszkania pojazdu. Aby całość poprawnie funkcjonowała, kieruje się tutaj sprężarki z tłokiem obrotowym. Ta zasilana jest silnikiem elektrycznym i w razie potrzebie chłodzona wodą kondensacyjną. Urzędzie istnieje zarówno zaopatrzone w plan, który chroni nas przed rozładowaniem akumulatorów. Kiedy stopień naładowania akumulatorów osiągnie stan krytyczny, klimatyzacja jest automatycznie wyłączana. Sama klimatyzacja może robić automatycznie lub potrafimy nią prowadzić za pośrednictwem panelu.

Klimatyzatory postojowe Mielno

Z zmian postojowy klimatyzator wodny jest rozwiązaniem wielu nowocześniejszym i mało nowocześniejszym. Zamiast czynnika roboczego, w zestaw została wprowadzona woda. Jest ona dobrze schładzana, oraz niewątpliwą wadą tego rodzaju klimatyzatorów stanowi zatem, że nie zmieniają wilgotności powietrza we tłu pojazdu, a tylko obniżają będącą w nim temperaturę.

W klimatyzatorze tego standardu jest proces schładzania powietrza podczas odparowania wody. Dmuchawa umieszczona w panelu dachowym przetłacza powietrze z zewnątrz pojazdu przez parownik, w jakim ciepło z powietrza jest wykorzystane do odparowania wody. Sam zbiornik jest tutaj postawiony na zewnętrznej, tylnej ścianie kabiny.

Skuteczność tego klimatyzatora jest niezmiernie poważna, gdyż pewnie on obniżyć temperaturę powietrza będącą we tłu pojazdu nawet o sto procent w kontakcie do temperatury na zewnątrz. Jednak ze powodu na uszkodzenie zmiany wilgotności powietrza, najefektywniej urządzenie chodzi w krótkim klimacie. Też gdy w sukcesie sprężarkowego klimatyzatora, i tutaj możemy włączyć urządzenie niejako automatycznie z użyciem pilota lub zarządzać nim manualnie za pośrednictwem panelu. Ostatecznie wielką cechą jest słaby pobór prądu niezbędny do sprawnego funkcjonowania.

Źródło artykułu klimatyzatory postojowe

 

Klimatyzatory postojowe Mielno

0 0 votes
Daj ocenę