Kobiety Mafii 2 Gryfino  gdzie obejrzeć lub kupić?

Kobiety Mafii 2 Gryfino gdzie obejrzeć lub kupić?

8 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

Film pojawił się w własnych kinach 22 lutego 2019 roku, za to w światowych kinach widzowie potrafili go zauważyć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego stworzył Olaf Olszewski wspólnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Choszczno gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto też wspomnieć o aktorach grających zasadnicze role. Właśnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wraz z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą dlatego zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 stawiają się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W pozostałej stron dostajemy wątki trzech różnych postaci, które w dobrym etapie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która planuje znaczące plany, żeby poprawić swoje bycie na skuteczniejsze. Zawiera ona kontrakt na pełny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu potrzebuje ustawić się na wszystkie życie. W ostatnim samym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia i potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe życie, natomiast nie stanowi dla niej więc linie, ponieważ przez całe jej występowanie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej pory w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z kolei Siekiera nadal kryje się w Maroko, gdzie poznaje swojego przyszłego męża Amira, który ogłasza się terrorystą. Jednak zakochana na zabój przygotuje dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Choszczno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest element Darii a jej zysk z Kolumbijczykami. Z wiadomych przyczyn ta lokata nie udaję się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do świata tona kolumbijskiej kokainy ma zagwarantować jej kierowanie nad rynkiem, jednak historia mija się utratą produktu i odpowiednimi problemami. Niania popada w znaczny wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, tylko to teraz Daria jest należycie wykonana do nowoczesnej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej prace bez męskich pleców i obecnie wydobywa się na wierzchu gangsterskiej drabiny. To w jej problemu pojawiają się nowe i atrakcyjne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) natomiast jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze spisują się w czas całej historii, sprawiając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w obecnym filmie i pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i kojarzenia ich z pewną, ważną pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dopasował się w część filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tak z ostatniego, że posiada wydobyć z aktorów coś czego nie pokazali w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Choszczno gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi daj stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją urodę w zbyt dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej części filmu Vegi natomiast w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi oczywiście sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny akcji nie umieszczają się sztuczne. Od razu widać, iż na obraz był przeznaczony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja odnosi się do Maroko czy Kolumbii, to dopiero tam rzuca się też plan filmowy. Dzięki temu obraz przedstawia się dobrze na ekranie. Widz odwiedzając go pamięta wrażenie autentyczności i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest logiczny także z dowolnym innym filmem stara się jakością wizualną zbliżać się do amerykańskich produkcji. A przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z ekipą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z ekipą Game of Thrones. Wynik ich roli jest kiedy dużo rozpoznawalny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem prac z punktami komediowymi, gdzie jesteśmy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą z niego zwolennicy a im więc stosuje, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do rodzaju każdemu, kto lubi dobre kino akcji, razem nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Choszczno gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę