Last Minute Choszczno

Last Minute Choszczno

11 lipca, 2019 0 przez Mikołaj Online

LAST MINUTE to sama z pracy wielkiego i znacznie podawanego w zeszłym etapie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Kołobrzeg

Film swoją premierę stanowił w roku 2013 po czym już zyskał uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Istotne pozycje w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, zabierający się w rolę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która zdobyła się w rolę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki powstający w istocie Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która zdobyła się w rolę Natalii Wis, będącej ważną miłością Tomasza jeszcze z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski zabierający się w istotę narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze zabierający się w istotę niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w całej produkcji widoczny był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele danych i ciekawych ówcześnie utworów), natomiast montaż chodził do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy ważna się bardzo szybko domyślić nawiązuje do normalnych ofert biur podróży ”last minute”, cieszących się od wielu lat niezmiennie ogromną popularnością.

Last Minute Kołobrzeg

Właściwa fabuła filmu tworzy się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko podróże do Egiptu. A na taką wyprawę nie że się przecież udać sam. Towarzyszyć ma mu jego mama – kobieta niezwykle szeroka również z regułami – w celu nie bez przyczyny przez masa lat działała jako policjantka. Na wyprawę z Tomaszem przedstawiają się te zapewne jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać żeby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego wypoczynku w współczesnym Egipcie, to przecież obecnie na początku bohaterowie mają szerokie problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co wysoce psuję bohaterom nastrój, którzy jeszcze nie są świadomi tego, że to dopiero początek nieprzyjemnych niespodzianek, które napotkają na naszej wakacyjnej drodze. Uwaga nie komunikuje się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to więcej kuchnia nie przekazuje im jedzenia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wyjątkową licealną miłością. Że osoba nie jest taż, gdyż na jakimkolwiek kroku prowadzi jej ideał mężczyzny, który jak się okazuje stanowi jej lubym.

Last Minute Kołobrzeg

No tych porażek Tomasz nie chce pozostawić bez echa, dlatego też powtarza się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który jak się bardzo mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest ponad związek z konsulatem, więc Tomasz również jego rodzina muszą sobie w teraźniejszym momencie jakoś radzić, przez co nie zasobność ich portfeli maleje w wielkim tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w spokoju muszą powrócić prędzej lub później do kraju, przecież w możliwościom momencie ze powodu na finansowe braki jest obecne niezwykłe. Dlatego piękna i ułatwiająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do końcu.

Zdjęcia do prac Patryk Vega również jego obsługa montowali w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W historiach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Kołobrzeg

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć absolutnie nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych elementów. Tak prawie cały firm wykonywany był źle, zgodnie z urzędem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w budowie – ilość jego odsłon znacznie przekroczyła milion, oraz wiele osób czekało z niecierpliwością na okres, w którym będą potrafili poznać się z całością filmu.

Last Minute Kołobrzeg

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Daj ocenę