Promocje na OBI Tuczno

Promocje na OBI Tuczno

12 marca, 2019 Wyłączono przez Mikołaj Online

Biel to niepowtarzalny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie można się temu dziwić, daje on wrażenie sterylności, tak przecież pomocnej w ostatnim tłu. Na jego pomoc przemawia również uniwersalność – z łatwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w pewnym stylu.

Promocje na OBI Police

Choć nie mniej popularną opcją jest budowanie bieli z własnymi kolorami, też tymiż o intensywnym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeśli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno dobre lub miedziane, kiedy natomiast owe w ciemnych kolorach. Należy ale mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na szybkie dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które zresztą ją ożywią.

Promocje na OBI Police

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel trzeba zwrócić opinię na to, by każde meble łazienkowe i wyposażenia sanitarne istniały w tymże samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie spójna. Jeżeli natomiast obawiamy się monotonii, zwłaszcza w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o nowych fakturach. Ciekawą możliwością a również niezwykle znaną są płytki z przepisami 3D. Na tle białego koloru wdzięcznie określa się także naturalne drewno, które potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Police

Oświetlenie w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze ujawniają się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie dlatego, że światło odkłada się z jasnego koloru również daleko rozświetla pomieszczenie. Jest wtedy stała zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niewielkich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą także zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne pokaże się oraz duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka pozwala na długą pomysłowość w zestawie elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć szeroką gamę produktów otwartych na karcie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na piękny połysk będą także odbijały światło, zawsze należy mieć, że za wielu bieli sprawi, że wnętrze wyda się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba chorować na racji to, że meble łazienkowe i dodatki są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Police

0 0 votes
Daj ocenę